> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U9 - Duiveltjes

zaterdag 23 maart 2019 09u30 : FC Houthem - KSKG (reeks P)
kalender U9 - Duiveltjes

zaterdag 1 september 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - R. Dottignies Sp. C12-11
zaterdag 1 september 2018 om 09u30  K. VC Wingene A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)15-18
zaterdag 8 september 2018 om 09u00  K. FC Aalbeke Sport - KSK Geluwe (reeks Q)0-5 FF
zaterdag 8 september 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - K.S.C.T. Menen A12-12
zaterdag 15 september 2018 om 09u30  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks Q)8-8
zaterdag 15 september 2018 om 11u00  K.R.C. Waregem A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)15-14
zaterdag 22 september 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - OL. Ledegem B13-18
zaterdag 29 september 2018 om 10u45  K. Rekkem Sport - KSK Geluwe (reeks Q)17-13
zaterdag 29 september 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - R. Knokke FC A9-18
zaterdag 6 oktober 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - F.C. Gullegem D14-7
zaterdag 6 oktober 2018 om 11u00  K. Sp. Club Blankenberge A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)22-6
zaterdag 13 oktober 2018 om 09u15  K. WS Lauwe - KSK Geluwe (reeks Q)4-10
zaterdag 13 oktober 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - S.V. Wevelgem City A9-8
zaterdag 20 oktober 2018 om 10u15  R. Dottignies Sp. C - KSK Geluwe (reeks Q)5-11
zaterdag 20 oktober 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - K. VC Wingene A17-7
zaterdag 27 oktober 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - K. FC Aalbeke SportFF Aalbeke
zaterdag 27 oktober 2018 om 10u00  K.S.C.T. Menen A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)13-12
zaterdag 3 november 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - RC Lauwe10-8
zaterdag 3 november 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - K.R.C. Waregem A10-15
zaterdag 10 november 2018 om 10u30  OL. Ledegem B - KSK Geluwe (reeks Q)8-5
zaterdag 17 november 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - K. Rekkem Sport12-16
zaterdag 17 november 2018 om 11u00  R. Knokke FC A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)15-9
woensdag 21 november 2018 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - Sparta Kruiseke[bekerwedstrijd]3-19
woensdag 21 november 2018 om 18u00  KSK Steenbrugge - KSK Geluwe (Beker v. Cercle)[bekerwedstrijd]13-10
zaterdag 24 november 2018 om 09u00  F.C. Gullegem D - KSK Geluwe (reeks Q)8-9
zaterdag 24 november 2018 om 09u30  KSK Geluwe (Prov. reeks C) - K. Sp. Club Blankenberge A9-17
woensdag 28 november 2018 om 18u00  Sparta Kruiseke - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]12-2
zaterdag 1 december 2018 om 09u30  KSK Geluwe (reeks Q) - K. WS Lauwe12-4
zaterdag 1 december 2018 om 09u30  S.V. Wevelgem City A - KSK Geluwe (Prov. reeks C)18-6
zaterdag 12 januari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - SC Zonnebeke20-5
zaterdag 26 januari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - FC Houthem17-5
zaterdag 2 februari 2019 om 09u30  K. Sassp. Boezinge - KSK Geluwe (reeks P)Afgelast
zaterdag 9 februari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - RW Hollebeke4-4
zaterdag 16 februari 2019 om 10u00  BS Geluveld - KSK Geluwe (reeks P)5-7
zaterdag 23 februari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - SK Zillebeke11-14
zaterdag 9 maart 2019 om 11u00  SC Zonnebeke - KSK Geluwe (reeks P)11-6
zaterdag 23 maart 2019 om 09u30  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks P)
zaterdag 30 maart 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - K. Sassp. Boezinge
zaterdag 6 april 2019 om 09u30  RW Hollebeke - KSK Geluwe (reeks P)
zaterdag 13 april 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - BS Geluveld
zaterdag 27 april 2019 om 10u30  SK Zillebeke - KSK Geluwe (reeks P)