> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U8 - Duiveltjes

zaterdag 29 februari 2020 09u30 : K. Sint-Eloois-Winkel Sp. C - KSKG (reeks L)

match sponsors : 0zaterdag 29 februari 2020 10u30 : Bl. Otegem - KSKG (reeks A)

match sponsors : 0
kalender U8 - Duiveltjes

donderdag 15 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - Ol. Ledegem A13-2
zaterdag 31 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. SV Moorsele A16-7
zaterdag 7 september 2019 om 09u00  K. SV Moorsele B - KSK Geluwe (reeks D)7-14
zaterdag 7 september 2019 om 10u30  SV Moorslede B - KSK Geluwe (reeks F)2-22
zaterdag 14 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - VK Dadizele B7-13
zaterdag 14 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A14-5
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  Ol. Ledegem B - KSK Geluwe (reeks F)10-6
zaterdag 21 september 2019 om 10u00  Merkem Sp. - KSK Geluwe (reeks D)6-8
zaterdag 28 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - SV Moorslede A15-6
zaterdag 28 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - VK Dadizele A16-8
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - FC Houthem 19-21
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks F)0-32
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  K.V.K. Westhoek C - KSK Geluwe (reeks D)7-26
zaterdag 12 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. SV Rumbeke C15-6
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u00  K. SV Moorsele A - KSK Geluwe (reeks F)12-8
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u15  Ol. Ledegem A - KSK Geluwe (reeks D)5-21
woensdag 23 oktober 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - SK Spermalie Middelkerke[bekerwedstrijd]1-6
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - K. SV Moorsele B21-6
zaterdag 26 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - SV Moorslede B34-0
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  VK Dadizele B - KSK Geluwe (reeks D)7-15
zaterdag 2 november 2019 om 09u30  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A - KSK Geluwe (reeks F)12-7
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - Merkem Sp. 8-15
zaterdag 9 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - Ol. Ledegem B14-6
zaterdag 16 november 2019 om 09u00  SV Moorslede A - KSK Geluwe (reeks D)13-16
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  VK Dadizele A - KSK Geluwe (reeks F)5-10
zaterdag 23 november 2019 om 10u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks D)8-22
zaterdag 23 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - F.C. Gullegem C20-4
zaterdag 30 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - K.V.K. Westhoek C11-4
zaterdag 30 november 2019 om 11u00  K. SV Rumbeke C - KSK Geluwe (reeks F)4-15
zaterdag 11 januari 2020 om 09u00  K. SV Roeselare C - KSK Geluwe (reeks A)7-28
zaterdag 11 januari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - F.C. Passendale 13-5
zaterdag 18 januari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. NS Heule A6-8
zaterdag 18 januari 2020 om 10u00  S.V. Wevelgem City C - KSK Geluwe (reeks L)3-21
zaterdag 25 januari 2020 om 09u15  K. Dosko Beveren A - KSK Geluwe (reeks A)9-17
zaterdag 25 januari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - RW Hollebeke 21-4
zaterdag 1 februari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - R. Dottignies Sp. A18-13
zaterdag 1 februari 2020 om 09u00  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks L)7-18
zaterdag 8 februari 2020 om 10u15  K. WS Desselgem A - KSK Geluwe (reeks A)11-9
zaterdag 8 februari 2020 om 10u00  K. FC Marke B - KSK Geluwe (reeks L)9-17
zaterdag 15 februari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. SK Beveren-Leie A7-8
zaterdag 15 februari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - K. VP Gits A10-9
zaterdag 29 februari 2020 om 10u30  Bl. Otegem - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 29 februari 2020 om 09u30  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. C - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 7 maart 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Roeselare C
zaterdag 7 maart 2020 om 09u00  F.C. Passendale - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 14 maart 2020 om 09u15  K. NS Heule A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 14 maart 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - S.V. Wevelgem City C
zaterdag 21 maart 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. Dosko Beveren A
zaterdag 21 maart 2020 om 10u30  RW Hollebeke - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 28 maart 2020 om 10u30  R. Dottignies Sp. A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 28 maart 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - RC Lauwe
zaterdag 4 april 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. WS Desselgem A
zaterdag 4 april 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - K. FC Marke B
zaterdag 18 april 2020 om 10u45  K. SK Beveren-Leie A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 18 april 2020 om 09u00  K. VP Gits A - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 25 april 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Bl. Otegem
zaterdag 25 april 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks L) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. C