> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U8 - Duiveltjes

zaterdag 28 september 2019 09u00 : KSKG (reeks D) - SV Moorslede A
zaterdag 28 september 2019 10u30 : KSKG (reeks F) - VK Dadizele A
kalender U8 - Duiveltjes

donderdag 15 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - Ol. Ledegem A13-2
zaterdag 31 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. SV Moorsele A16-7
zaterdag 7 september 2019 om 09u00  K. SV Moorsele B - KSK Geluwe (reeks D)7-14
zaterdag 7 september 2019 om 10u30  SV Moorslede B - KSK Geluwe (reeks F)2-22
zaterdag 14 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - VK Dadizele B7-13
zaterdag 14 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A14-5
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  Ol. Ledegem B - KSK Geluwe (reeks F)10-6
zaterdag 21 september 2019 om 10u00  Merkem Sp. - KSK Geluwe (reeks D)6-8
zaterdag 28 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - SV Moorslede A
zaterdag 28 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - VK Dadizele A
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - FC Houthem
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks F)
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  K.V.K. Westhoek C - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 12 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - K. SV Rumbeke C
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u00  K. SV Moorsele A - KSK Geluwe (reeks F)
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u15  Ol. Ledegem A - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - K. SV Moorsele B
zaterdag 26 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - SV Moorslede B
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  VK Dadizele B - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 2 november 2019 om 09u30  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A - KSK Geluwe (reeks F)
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - Merkem Sp.
zaterdag 9 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - Ol. Ledegem B
zaterdag 16 november 2019 om 09u00  SV Moorslede A - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  VK Dadizele A - KSK Geluwe (reeks F)
zaterdag 23 november 2019 om 10u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 23 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks F) - F.C. Gullegem C
zaterdag 30 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks D) - K.V.K. Westhoek C
zaterdag 30 november 2019 om 11u00  K. SV Rumbeke C - KSK Geluwe (reeks F)