> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U21 - Juniores

zondag 20 oktober 2019 09u15 : KSKG (reeks A) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp.
kalender U21 - Juniores

donderdag 15 augustus 2019 om 15u00  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - K. Eendr. Wervik[vriendschappelijk]2-2
zondag 1 september 2019 om 09u15  SK Staden - KSK Geluwe (reeks A)3-2
zondag 1 september 2019 om 09u15  K.VC Deerlijk Sport - KSK Geluwe (reeks C)1-0
zondag 8 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele 2-0
zondag 8 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K. WS Desselgem 2-5
zondag 15 september 2019 om 09u15  K. SV De Ruiter Roes. - KSK Geluwe (reeks A)forfait De
zondag 15 september 2019 om 09u15  K. Dosko Beveren - KSK Geluwe (reeks C)3-3
zondag 22 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - F.C. Gullegem 5-0 FF
zondag 22 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K. RC Bissegem 5-0 (FF Bi
zondag 29 september 2019 om 09u15  K. Eendr. Wervik - KSK Geluwe (reeks A)2-3
zondag 29 september 2019 om 10u00  VK Wikings Kortrijk A - KSK Geluwe (reeks C)6-2
zondag 6 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - US Ploegsteert 0-0
zondag 6 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - WS Bellegem 1-5
zondag 13 oktober 2019 om 09u15  SV Moorslede - KSK Geluwe (reeks A)0-5
zondag 13 oktober 2019 om 09u00  J.V. Lo-Reninge - KSK Geluwe (reeks C)2-4
zondag 20 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp.
zondag 27 oktober 2019 om 09u15  K.S.K. Oostnieuwkerke - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 27 oktober 2019 om 09u30  K. WS Lauwe - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 3 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - VK Langemark-Poelkapelle
zondag 3 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - RC Lauwe
zondag 17 november 2019 om 10u00  K. FC Marke - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 24 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - R. Jespo Comines-Warneton
zondag 24 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - OG Stasegem
zondag 1 december 2019 om 09u15  K. VC Ardooie - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 8 december 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - SK Staden
zondag 8 december 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K.VC Deerlijk Sport
zondag 12 januari 2020 om 09u15  K. SV Moorsele - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 12 januari 2020 om 09u15  K. WS Desselgem - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 19 januari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV De Ruiter Roes.
zondag 19 januari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K. Dosko Beveren
zondag 26 januari 2020 om 10u00  F.C. Gullegem - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 26 januari 2020 om 09u15  K. RC Bissegem - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 2 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Eendr. Wervik
zondag 2 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - VK Wikings Kortrijk A
zondag 9 februari 2020 om 09u15  US Ploegsteert - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 9 februari 2020 om 09u15  WS Bellegem - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 16 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - SV Moorslede
zondag 16 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - J.V. Lo-Reninge
zondag 8 maart 2020 om 09u15  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 15 maart 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K.S.K. Oostnieuwkerke
zondag 15 maart 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K. WS Lauwe
zondag 22 maart 2020 om 09u15  VK Langemark-Poelkapelle - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 22 maart 2020 om 09u30  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 29 maart 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks C) - K. FC Marke
zondag 5 april 2020 om 09u15  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks A)
zondag 5 april 2020 om 11u30  OG Stasegem - KSK Geluwe (reeks C)
zondag 19 april 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. VC Ardooie