> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U17 -Scholieren

zaterdag 19 oktober 2019 09u15 : KSKG (reeks G) - Racing Club Harelbeke B
zaterdag 19 oktober 2019 10u15 : K. SV Moorsele - KSKG (reeks A)
kalender U17 -Scholieren

donderdag 15 augustus 2019 om 09u15  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele 2-1
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u15  Racing Club Harelbeke B - KSK Geluwe (reeks G)7-1
zaterdag 7 september 2019 om 09u15  K.FC Lichtervelde A - KSK Geluwe (reeks A)1-1
zaterdag 7 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - RC Lauwe B3-3
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. Later
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  GD Ingooigem - KSK Geluwe (reeks G)2-3
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  K. Dar. Ruddervoorde - KSK Geluwe (reeks A)7-2
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - K. WS Desselgem B2-2
zaterdag 28 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. VC Ardooie 4-3
zaterdag 28 september 2019 om 11u30  S.V. Wevelgem City B - KSK Geluwe (reeks G)3-2
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  FC MU Izegem-Ingelmunster B - KSK Geluwe (reeks A)2-1
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  VK Wikings Kortrijk - KSK Geluwe (reeks G)7-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - Bl. Otegem 2-1
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - Racing Club Harelbeke B
zaterdag 19 oktober 2019 om 10u15  K. SV Moorsele - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K.FC Lichtervelde A
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u15  RC Lauwe B - KSK Geluwe (reeks G)
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - GD Ingooigem
zaterdag 9 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Dar. Ruddervoorde
zaterdag 9 november 2019 om 11u30  K. WS Desselgem B - KSK Geluwe (reeks G)
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  K. VC Ardooie - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - S.V. Wevelgem City B
zaterdag 23 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - FC MU Izegem-Ingelmunster B
zaterdag 23 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - VK Wikings Kortrijk
zaterdag 30 november 2019 om 09u30  Bl. Otegem - KSK Geluwe (reeks G)