> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U17 -Scholieren

kalender U17 -Scholieren

donderdag 15 augustus 2019 om 09u15  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele 2-1
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u15  Racing Club Harelbeke B - KSK Geluwe (reeks G)7-1
zaterdag 7 september 2019 om 09u15  K.FC Lichtervelde A - KSK Geluwe (reeks A)1-1
zaterdag 7 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - RC Lauwe B3-3
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. Later
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  GD Ingooigem - KSK Geluwe (reeks G)2-3
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  K. Dar. Ruddervoorde - KSK Geluwe (reeks A)7-2
zaterdag 21 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - K. WS Desselgem B2-2
zaterdag 28 september 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. VC Ardooie 4-3
zaterdag 28 september 2019 om 11u30  S.V. Wevelgem City B - KSK Geluwe (reeks G)3-2
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  FC MU Izegem-Ingelmunster B - KSK Geluwe (reeks A)2-1
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  VK Wikings Kortrijk - KSK Geluwe (reeks G)7-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - Bl. Otegem 2-1
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - Racing Club Harelbeke B1-0
zaterdag 19 oktober 2019 om 10u15  K. SV Moorsele - KSK Geluwe (reeks A)0-6
woensdag 23 oktober 2019 om 19u30  KSK Geluwe (Jeugdcup) - KFC Heist[bekerwedstrijd]2-2
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K.FC Lichtervelde A4-2
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u15  RC Lauwe B - KSK Geluwe (reeks G)4-0
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. - KSK Geluwe (reeks A)4-0
zaterdag 2 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - GD Ingooigem 1-2
zaterdag 9 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - K. Dar. Ruddervoorde 1-0
zaterdag 9 november 2019 om 11u30  K. WS Desselgem B - KSK Geluwe (reeks G)8-1
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  K. VC Ardooie - KSK Geluwe (reeks A)UITGESTELD
zaterdag 16 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - S.V. Wevelgem City B0-2
zaterdag 23 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks A) - FC MU Izegem-Ingelmunster B1-3
zaterdag 23 november 2019 om 09u15  KSK Geluwe (reeks G) - VK Wikings Kortrijk 2-3
zaterdag 30 november 2019 om 09u30  Bl. Otegem - KSK Geluwe (reeks G)5-1
zaterdag 11 januari 2020 om 09u00  K. FC Marke B - KSK Geluwe (reeks N)0-0
zaterdag 18 januari 2020 om 09u15  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks D)3-1
zaterdag 18 januari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks N) - F.C. Gullegem B1-3
zaterdag 25 januari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks D) - K. Eendr. Wervik A7-2
zaterdag 25 januari 2020 om 09u15  WS Bellegem - KSK Geluwe (reeks N)0-2
zaterdag 1 februari 2020 om 09u30  K. RC De Panne B - KSK Geluwe (reeks D)3-1
zaterdag 1 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks N) - K. Eendr. Wervik B4-1
zaterdag 8 februari 2020 om 09u15  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks D)2-7
zaterdag 8 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks N) - K. NS Heule 1-4
zaterdag 15 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks D) - K.V.K. Westhoek B0-1
zaterdag 15 februari 2020 om 09u00  VK Dadizele - KSK Geluwe (reeks N)0-3
zaterdag 29 februari 2020 om 09u15  K. Sassp. Boezinge - KSK Geluwe (reeks D)7-0
zaterdag 29 februari 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks N) - US Ploegsteert 3-3
zaterdag 7 maart 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks N) - K. FC Marke B0-2
zaterdag 14 maart 2020 om 09u15  KSK Geluwe (reeks D) - FC Houthem
zaterdag 14 maart 2020 om 10u00  F.C. Gullegem B - KSK Geluwe (reeks N)