> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U15 - Knapen

kalender U15 - Knapen

zaterdag 15 augustus 2020 om 16u00  KSK Geluwe () - Zonnebeke B[vriendschappelijk]4-2
woensdag 19 augustus 2020 om 19u00  KSK Geluwe () - Sparta Kruiseke[vriendschappelijk]1-3
zondag 23 augustus 2020 om 13u00  Moorsele - KSK Geluwe ()[vriendschappelijk]3-8
dinsdag 25 augustus 2020 om 19u00  KSK Geluwe () - Dadizele[vriendschappelijk]4-4
zaterdag 5 september 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - SK Staden A5-2
zaterdag 5 september 2020 om 14u00  K. SV Moorsele B - KSK Geluwe (reeks U)3-3
zaterdag 12 september 2020 om 14u30  SC Zonnebeke B - KSK Geluwe (reeks M)2-7
zaterdag 19 september 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - Sp. Kruiseke 6-5
zaterdag 19 september 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - K. Eendr. Wervik 8-13
zaterdag 26 september 2020 om 14u30  GS Voormezele - KSK Geluwe (reeks M)afgelast
zaterdag 26 september 2020 om 14u00  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks U)1-2
zaterdag 3 oktober 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - SK Nieuwkerke 6-1
zaterdag 3 oktober 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - VK Dadizele 3-3
zaterdag 10 oktober 2020 om 14u00  SK Reningelst B - KSK Geluwe (reeks M)1-3
zaterdag 10 oktober 2020 om 13u45  Ol. Ledegem - KSK Geluwe (reeks U)7-3
zaterdag 17 oktober 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - S.V. Wevelgem City B3-3
zaterdag 24 oktober 2020 om 15u15  SK Staden A - KSK Geluwe (reeks M)2-5
zaterdag 24 oktober 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - K. SV Moorsele B2-1
zaterdag 31 oktober 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - SC Zonnebeke B
zaterdag 7 november 2020 om 15u00  Sp. Kruiseke - KSK Geluwe (reeks M)
zaterdag 7 november 2020 om 13u30  K. Eendr. Wervik - KSK Geluwe (reeks U)
zaterdag 14 november 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - GS Voormezele
zaterdag 14 november 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - RC Lauwe
zaterdag 21 november 2020 om 14u30  SK Nieuwkerke - KSK Geluwe (reeks M)
zaterdag 21 november 2020 om 15u00  VK Dadizele - KSK Geluwe (reeks U)
zaterdag 28 november 2020 om 13u00  KSK Geluwe (reeks M) - SK Reningelst B
zaterdag 28 november 2020 om 15u00  KSK Geluwe (reeks U) - Ol. Ledegem
zaterdag 5 december 2020 om 15u00  S.V. Wevelgem City B - KSK Geluwe (reeks U)
zaterdag 28 augustus 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - Roeselare-Dadizele[vriendschappelijk]7-5
zaterdag 4 september 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - Bissegem13-0
zaterdag 11 september 2021 om 15u00  Sparta Kruiseke - KSK Geluwe ()1-5
zaterdag 18 september 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - KFC Poperinge7-3
zaterdag 25 september 2021 om 16u00  Houthem - KSK Geluwe ()8-6
zaterdag 2 oktober 2021 om 14u00  KSK Geluwe () - Langemark-Poelkapelle8-2
zaterdag 9 oktober 2021 om 15u30  Ploegsteert - KSK Geluwe ()2-3
zaterdag 16 oktober 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - KFC Marke3-4
zaterdag 13 november 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - Houthem4-4
zaterdag 20 november 2021 om 14u30  Langemark - KSK Geluwe ()2-3
zaterdag 27 november 2021 om 15u00  KSK Geluwe () - Ploegsteert4-1
zaterdag 8 januari 2022 om 15u15  Moorslede - KSK Geluwe ()1-2
zaterdag 15 januari 2022 om 15u00  KSK Geluwe () - Oostnieuwkerke1-5
zaterdag 19 maart 2022 om 15u00  KSK Geluwe () - Westhoek4-2
zaterdag 14 januari 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Sparta Kruiseke6-3
zaterdag 4 februari 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Zonnebeke B2-3
zaterdag 2 september 2023 om 13u00  KE Wervik - KSK Geluwe ()2-8
zaterdag 2 september 2023 om 14u30  Moorsele - KSK Geluwe ()1-12
zaterdag 9 september 2023 om 14u00  KSK Geluwe () - Wevelgem3-1
zaterdag 9 september 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Houthem7-3
zaterdag 16 september 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Sparta Kruiseke12-1
zaterdag 16 september 2023 om 14u00  KSK Geluwe () - WS Lauwe10-0
zaterdag 23 september 2023 om 15u30  Westouter - KSK Geluwe ()1-16
zaterdag 23 september 2023 om 15u00  Dadizele - KSK Geluwe ()2-4
zaterdag 30 september 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Voormezele14-0
zaterdag 30 september 2023 om 14u00  KSK Geluwe () - KE Wervik3-2
zaterdag 7 oktober 2023 om 14u00  Racing Lauwe - KSK Geluwe ()1-7
zaterdag 14 oktober 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - Jespo Comines2-1
zaterdag 21 oktober 2023 om 14u00  KSK Geluwe () - KSV Moorsele12-1
zaterdag 21 oktober 2023 om 13u00  KSK Geluwe () - KE Wervik6-2
woensdag 25 oktober 2023 om 19u30  KSK Geluwe () - KSV Loppem[bekerwedstrijd]6-1
zaterdag 28 oktober 2023 om 09u15  Wevelgem City - KSK Geluwe ()0-4
woensdag 15 november 2023 om 19u30  KSK Geluwe () - Sint-Eloois-Winkel[bekerwedstrijd]4-4 (3-5 n
zaterdag 9 december 2023 om 14u00  FC Houthem - KSK Geluwe ()1-8
zaterdag 16 december 2023 om 13u30  Sparta Kruiseke - KSK Geluwe ()3-9
zondag 14 januari 2024 om 15u00  KFC Lendelede - KSK Geluwe ()5-1
zondag 14 januari 2024 om 13u00  KSK Geluwe () - Hulste Sportief7-4
zaterdag 27 januari 2024 om 13u00  KSK Geluwe () - Club Roeselare7-3
zaterdag 3 februari 2024 om 11u30  KM Torhout - KSK Geluwe ()7-3
zaterdag 3 februari 2024 om 14u00  WS Lauwe A - KSK Geluwe ()1-2
zaterdag 24 februari 2024 om 12u30  Mandel United - KSK Geluwe ()4-2