> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U13 - Miniemen

zaterdag 27 oktober 2018 13u15 : K. FC Lendelede Sport - KSKG (reeks Q)
zaterdag 27 oktober 2018 13u30 : Ol. Ledegem - KSKG (reeks D)
kalender U13 - Miniemen

zaterdag 1 september 2018 om 13u30  K. Eendr. Wervik - KSK Geluwe (reeks D)3-5
zaterdag 1 september 2018 om 13u00  Sp. Kruiseke B - KSK Geluwe (reeks Q)1-7
zaterdag 8 september 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. FC Lendelede Sport2-1
zaterdag 8 september 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - Ol. Ledegem0-0
zaterdag 15 september 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - RC Lauwe3-1
zaterdag 15 september 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - SV Moorslede2-3
zaterdag 22 september 2018 om 13u30  K. Rekkem Sport - KSK Geluwe (reeks Q)2-1
zaterdag 22 september 2018 om 13u00  Sp. Kruiseke A - KSK Geluwe (reeks D)2-2
zaterdag 29 september 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. NS Heule7-0
zaterdag 29 september 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - SP. Dikkebus3-0
zaterdag 6 oktober 2018 om 13u45  OG Stasegem - KSK Geluwe (reeks Q)4-1
zaterdag 6 oktober 2018 om 14u00  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks D)2-5
zaterdag 13 oktober 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - VK Dadizele2-1
zaterdag 13 oktober 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - R. Jespo Comines-Warneton3-3
zaterdag 20 oktober 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - Sp. Kruiseke B
zaterdag 20 oktober 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - K. Eendr. Wervik2-2
zaterdag 27 oktober 2018 om 13u15  K. FC Lendelede Sport - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 27 oktober 2018 om 13u30  Ol. Ledegem - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 3 november 2018 om 13u30  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 3 november 2018 om 13u45  SV Moorslede - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 10 november 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. Rekkem Sport
zaterdag 10 november 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - Sp. Kruiseke A
zaterdag 17 november 2018 om 13u45  K. NS Heule - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 17 november 2018 om 15u00  SP. Dikkebus - KSK Geluwe (reeks D)
zaterdag 24 november 2018 om 15u00  KSK Geluwe (reeks Q) - OG Stasegem
zaterdag 24 november 2018 om 13u30  KSK Geluwe (reeks D) - F.C. Gullegem C
zaterdag 1 december 2018 om 13u30  VK Dadizele - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 1 december 2018 om 13u45  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks D)