> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) U13 - Miniemen

zaterdag 29 februari 2020 13u15 : US Ploegsteert - KSKG (reeks A)

match sponsors : 0zaterdag 29 februari 2020 13u30 : F.C. Passendale - KSKG (reeks L)

match sponsors : 0
kalender U13 - Miniemen

donderdag 15 augustus 2019 om 13u00  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]0-6
zaterdag 31 augustus 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - FC Houthem 1-4
zaterdag 31 augustus 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - R. Dottignies Sp. B3-2
zaterdag 7 september 2019 om 13u45  SV Moorslede - KSK Geluwe (reeks C)0-4
zaterdag 7 september 2019 om 14u30  K. SV Moorsele B - KSK Geluwe (reeks M)7-4
zaterdag 14 september 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - K. Eendr. Wervik A6-3
zaterdag 14 september 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - K. Eendr. Wervik B4-0
zaterdag 21 september 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks C) - VK Langemark-Poelkapelle A2-6
zaterdag 21 september 2019 om 13u15  S.V. Wevelgem City C - KSK Geluwe (reeks M)4-2
zaterdag 28 september 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - US Ploegsteert 5-2
zaterdag 28 september 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - K. NS Heule 4-4
zaterdag 5 oktober 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - TSC Proven 8-1
zaterdag 5 oktober 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - Sp. Kruiseke 4-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 13u00  K.V.K. Westhoek C - KSK Geluwe (reeks C)4-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 14u00  F.C.E. Kuurne B - KSK Geluwe (reeks M)1-6
zaterdag 19 oktober 2019 om 14u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks C)3-3
zaterdag 19 oktober 2019 om 12u30  R. Dottignies Sp. B - KSK Geluwe (reeks M)9-2
woensdag 23 oktober 2019 om 18u00  VV Emelgem-Kachtem - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]1-4
woensdag 23 oktober 2019 om 18u01  KSV Nieuwpoort - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]9-0
zaterdag 26 oktober 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - SV Moorslede 7-0
zaterdag 26 oktober 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - K. SV Moorsele B2-5
zaterdag 2 november 2019 om 13u30  K. Eendr. Wervik B - KSK Geluwe (reeks C)2-4
zaterdag 2 november 2019 om 14u45  K. Eendr. Wervik A - KSK Geluwe (reeks M)3-4
woensdag 6 november 2019 om 18u30  KSK Geluwe (Jeugdcup) - Emelgem-Kachtem[bekerwedstrijd]9-1
woensdag 6 november 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - Nieuwpoort[bekerwedstrijd]0-5
zaterdag 9 november 2019 om 15u15  VK Langemark-Poelkapelle A - KSK Geluwe (reeks C)3-1
zaterdag 9 november 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - S.V. Wevelgem City C7-1
zaterdag 16 november 2019 om 13u15  US Ploegsteert - KSK Geluwe (reeks C)0-1
zaterdag 16 november 2019 om 13u45  K. NS Heule - KSK Geluwe (reeks M)4-3
woensdag 20 november 2019 om 18u15  JVV Sint-Andries Brugge - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]1-7
zaterdag 23 november 2019 om 13u45  TSC Proven - KSK Geluwe (reeks C)1-6
zaterdag 23 november 2019 om 13u30  Sp. Kruiseke - KSK Geluwe (reeks M)2-3
woensdag 27 november 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - JVV Sint-Andries Brugge[bekerwedstrijd]2-0
zaterdag 30 november 2019 om 15u00  KSK Geluwe (reeks C) - K.V.K. Westhoek C2-1
zaterdag 30 november 2019 om 13u30  KSK Geluwe (reeks M) - F.C.E. Kuurne B0-4
zaterdag 11 januari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - FC Houthem 1-1
zaterdag 11 januari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - K. Dosko Beveren B7-1
zaterdag 18 januari 2020 om 13u30  VK Dadizele A - KSK Geluwe (reeks A)4-3
zaterdag 18 januari 2020 om 13u15  Sp. Kruiseke - KSK Geluwe (reeks L)5-3
zaterdag 25 januari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - K.V.K. Westhoek C4-0
zaterdag 25 januari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - SK Staden B6-4
zaterdag 1 februari 2020 om 15u00  Ol. Ledegem - KSK Geluwe (reeks A)4-6
zaterdag 1 februari 2020 om 14u30  SC Zonnebeke B - KSK Geluwe (reeks L)Afgelast
zaterdag 8 februari 2020 om 14u30  K. SV Moorsele A - KSK Geluwe (reeks A)4-2
zaterdag 8 februari 2020 om 14u30  Sp. Keiem - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 15 februari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - K. WS Lauwe 3-0
zaterdag 15 februari 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - E. Jonkershove
zaterdag 29 februari 2020 om 13u15  US Ploegsteert - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 29 februari 2020 om 13u30  F.C. Passendale - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 7 maart 2020 om 14u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 7 maart 2020 om 14u00  K. Dosko Beveren B - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 14 maart 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - VK Dadizele A
zaterdag 14 maart 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - Sp. Kruiseke
zaterdag 21 maart 2020 om 13u00  K.V.K. Westhoek C - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 21 maart 2020 om 13u45  SK Staden B - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 28 maart 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - Ol. Ledegem
zaterdag 28 maart 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - SC Zonnebeke B
zaterdag 4 april 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele A
zaterdag 4 april 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - Sp. Keiem
zaterdag 18 april 2020 om 14u00  K. WS Lauwe - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 18 april 2020 om 13u30  E. Jonkershove - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 25 april 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks A) - US Ploegsteert
zaterdag 25 april 2020 om 14u00  KSK Geluwe (reeks L) - F.C. Passendale