> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U11 - Preminiemen

zaterdag 23 november 2019 10u45 : VK Langemark-Poelkapelle B - KSKG (reeks B)
zaterdag 23 november 2019 11u00 : K. NS Heule B - KSKG (reeks Q)
kalender U11 - Preminiemen

donderdag 15 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]6-1
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. Eendr. Wervik B5-0
zaterdag 31 augustus 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - RC Lauwe A5-3
zaterdag 7 september 2019 om 09u00  R. Dottignies Sp. A - KSK Geluwe (reeks B)2-10
zaterdag 7 september 2019 om 10u30  RC Lauwe B - KSK Geluwe (reeks Q)8-2
zaterdag 14 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K.S.C.T. Menen B10-3
zaterdag 14 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - R. Jespo Comines-Warneton A6-3
zaterdag 21 september 2019 om 09u30  K.R.C. Waregem B - KSK Geluwe (reeks B)7-6
zaterdag 21 september 2019 om 10u45  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks Q)9-1
zaterdag 28 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. RC Bissegem 2-3
zaterdag 28 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - FC Houthem 5-3
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - K. NS Heule B4-1
zaterdag 5 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - VK Langemark-Poelkapelle B4-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  K.V.K. Westhoek B - KSK Geluwe (reeks B)4-3
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  Jong Helkijn - KSK Geluwe (reeks Q)7-3
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u00  K. Eendr. Wervik B - KSK Geluwe (reeks Q)0-5
zaterdag 19 oktober 2019 om 10u00  RC Lauwe A - KSK Geluwe (reeks B)9-7
woensdag 23 oktober 2019 om 18u00  KVC Ardooie - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]2-11
zaterdag 26 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - RC Lauwe B2-10
zaterdag 26 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - R. Dottignies Sp. A2-3
zaterdag 2 november 2019 om 10u00  K.S.C.T. Menen B - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 2 november 2019 om 10u30  R. Jespo Comines-Warneton A - KSK Geluwe (reeks B)
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - F.C. Gullegem C4-9
zaterdag 9 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - K.R.C. Waregem B4-3
zaterdag 16 november 2019 om 10u30  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks B)2-2
zaterdag 16 november 2019 om 10u30  K. RC Bissegem - KSK Geluwe (reeks Q)2-7
zaterdag 23 november 2019 om 10u45  VK Langemark-Poelkapelle B - KSK Geluwe (reeks B)
zaterdag 23 november 2019 om 11u00  K. NS Heule B - KSK Geluwe (reeks Q)
zaterdag 30 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks Q) - Jong Helkijn
zaterdag 30 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks B) - K.V.K. Westhoek B