> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U11 - Preminiemen

kalender U11 - Preminiemen

zaterdag 1 september 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - K. WS Lauwe9-4
zaterdag 1 september 2018 om 09u00  K. SV Moorsele B - KSK Geluwe (reeks P)0-7
zaterdag 8 september 2018 om 10u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks I)0-4
zaterdag 8 september 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - K. NS Heule6-4
zaterdag 15 september 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - R. Jespo Comines-Warneton7-1
zaterdag 15 september 2018 om 10u45  K. FC Lendelede Sport - KSK Geluwe (reeks P)5-3
zaterdag 22 september 2018 om 09u00  S.V. Wevelgem City B - KSK Geluwe (reeks I)3-3
zaterdag 22 september 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - RC Lauwe4-3
zaterdag 29 september 2018 om 09u45  US Ploegsteert - KSK Geluwe (reeks I)3-2
zaterdag 29 september 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - OG Stasegem A4-6
zaterdag 6 oktober 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - K.V.K. Westhoek C5-7
zaterdag 6 oktober 2018 om 09u30  F.C.E. Kuurne B - KSK Geluwe (reeks P)
zaterdag 13 oktober 2018 om 10u00  K.S.C.T. Menen - KSK Geluwe (reeks I)4-6
zaterdag 13 oktober 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - Ol. Ledegem F8-2
zaterdag 20 oktober 2018 om 09u15  K. WS Lauwe - KSK Geluwe (reeks I)3-2
zaterdag 20 oktober 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - K. SV Moorsele B9-4
woensdag 24 oktober 2018 om 18u30  KSK Geluwe (Jeugdcup) - FC Veldegem[bekerwedstrijd]FF Veldege
zaterdag 27 oktober 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - FC Houthem5-1
zaterdag 27 oktober 2018 om 09u15  K. NS Heule - KSK Geluwe (reeks P)
zaterdag 3 november 2018 om 09u15  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks I)
zaterdag 3 november 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - K. FC Lendelede Sport7-0
woensdag 7 november 2018 om 18u00  FC Veldegem - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]2-3
zaterdag 10 november 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - S.V. Wevelgem City B
zaterdag 10 november 2018 om 09u30  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks P)
woensdag 14 november 2018 om 18u30  KSK Geluwe () - KFC Lendelede Sport
zaterdag 17 november 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - US Ploegsteert1-3
zaterdag 17 november 2018 om 11u15  OG Stasegem A - KSK Geluwe (reeks P)
woensdag 21 november 2018 om 18u00  KFC Varsenare - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]2-3
zaterdag 24 november 2018 om 09u00  K.V.K. Westhoek C - KSK Geluwe (reeks I)5-3
zaterdag 24 november 2018 om 10u30  KSK Geluwe (reeks P) - F.C.E. Kuurne B5-1
woensdag 28 november 2018 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - KFC Varsenare[bekerwedstrijd]3-3
zaterdag 1 december 2018 om 09u00  KSK Geluwe (reeks I) - K.S.C.T. Menen11-0
zaterdag 1 december 2018 om 09u15  OL. Ledegem F - KSK Geluwe (reeks P)
zaterdag 12 januari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - K. FC Lichtervelde3-6
zaterdag 12 januari 2019 om 11u00  US Ploegsteert - KSK Geluwe (reeks E)
zaterdag 19 januari 2019 om 10u45  VK Wikings Kortrijk - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 19 januari 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - FC Houthem5-1
zaterdag 2 februari 2019 om 10u30  K. WS Houthulst - KSK Geluwe (reeks L)Afgelast
zaterdag 2 februari 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - SV MoorsledeAfgelast
zaterdag 9 februari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - NSVD Handzame1-7
zaterdag 9 februari 2019 om 09u15  VD Dadizele - KSK Geluwe (reeks E)
zaterdag 16 februari 2019 om 10u45  K. SV Rumbeke - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 16 februari 2019 om 10u15  K.S.K. Vlamertinge - KSK Geluwe (reeks E)
woensdag 20 februari 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - WS Bellegem[bekerwedstrijd]
zaterdag 23 februari 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - K. VC Wingene
zaterdag 23 februari 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - VK Langemark-Poelkapelle
woensdag 27 februari 2019 om 18u00  WS Bellegem - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]
zaterdag 2 maart 2019 om 10u45  K. Dosko Beveren - KSK Geluwe (reeks E)
zaterdag 9 maart 2019 om 09u30  K. FC Lichtervelde - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 9 maart 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - US Ploegsteert
zaterdag 16 maart 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - VK Wikings Kortrijk
zaterdag 16 maart 2019 om 10u00  FC Houthem - KSK Geluwe (reeks E)
zaterdag 23 maart 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - K. Dosko Beveren
zaterdag 30 maart 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - K. WS Houthulst
zaterdag 30 maart 2019 om 09u00  SV Moorslede - KSK Geluwe (reeks E)
zaterdag 6 april 2019 om 10u30  NSVD Handzame - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 6 april 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - VK Dadizele
zaterdag 13 april 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks L) - K. SV Rumbeke
zaterdag 13 april 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks E) - K.S.K. Vlamertinge10-5
zaterdag 27 april 2019 om 10u45  K. VC Wingene - KSK Geluwe (reeks L)
zaterdag 27 april 2019 om 10u45  VK Langemark-Poelkapelle - KSK Geluwe (reeks E)