> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U10 - Preminiemen

zaterdag 25 januari 2020 10u30 : KSKG (reeks A) - K. WS Lauwe A

match sponsors : 0zaterdag 25 januari 2020 10u30 : K. WS Lauwe C - KSKG (reeks N)

match sponsors : 0
kalender U10 - Preminiemen

donderdag 15 augustus 2019 om 09u00  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]9-11
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u30  K. SV Moorsele - KSK Geluwe (reeks A)9-8
zaterdag 31 augustus 2019 om 10u15  Sp. Kruiseke - KSK Geluwe (reeks M)12-3
zaterdag 7 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - R. Jespo Comines-Warneton 9-4
zaterdag 7 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K.R.C. Waregem B3-5
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  K. WS Lauwe A - KSK Geluwe (reeks A)5-4
zaterdag 14 september 2019 om 10u00  BS Geluveld - KSK Geluwe (reeks M)4-4
zaterdag 21 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - K. Eendr. Wervik B5-0 (FF We
zaterdag 21 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Racing Club Harelbeke B4-4
zaterdag 28 september 2019 om 09u00  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks M)6-5
zaterdag 28 september 2019 om 09u15  Bl. Otegem - KSK Geluwe (reeks A)6-5
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u15  RW Hollebeke - KSK Geluwe (reeks M)2-7
zaterdag 5 oktober 2019 om 10u15  Jong Helkijn - KSK Geluwe (reeks A)10-3
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - K. NS Heule B1-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - KSV Kortrijk A2-4
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - Sp. Kruiseke 9-5
zaterdag 19 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele 6-3
zaterdag 26 oktober 2019 om 10u00  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks M)Uitgest.
zaterdag 26 oktober 2019 om 11u00  K.R.C. Waregem B - KSK Geluwe (reeks A)10-8
zaterdag 2 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - BS Geluveld 6-5
zaterdag 2 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. WS Lauwe A4-7
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  Racing Club Harelbeke B - KSK Geluwe (reeks A)9-1
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  K. Eendr. Wervik B - KSK Geluwe (reeks M)0-5 forfai
zaterdag 16 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - F.C. Gullegem C10-9
zaterdag 16 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Bl. Otegem UITGESTELD
woensdag 20 november 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Jeugdcup) - Mandel United[bekerwedstrijd]1-10
zaterdag 23 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - RW Hollebeke 3-2
zaterdag 23 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Jong Helkijn 4-2
woensdag 27 november 2019 om 18u00  Mandel United - KSK Geluwe (Jeugdcup)[bekerwedstrijd]6-5
zaterdag 30 november 2019 om 09u00  KSV Kortrijk A - KSK Geluwe (reeks A)9-4
zaterdag 30 november 2019 om 11u00  K. NS Heule B - KSK Geluwe (reeks M)4-4
zaterdag 7 december 2019 om 09u00  Jespo Comines - KSK Geluwe ()3-2
zaterdag 7 december 2019 om 10u00  KSK Geluwe (Reeks A) - Blauwvoet-Otegem11-5
zaterdag 11 januari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Torhout 1992 KM B5-6
zaterdag 11 januari 2020 om 10u30  k. FC Aalbeke Sport F - KSK Geluwe (reeks N)9-7
zaterdag 18 januari 2020 om 10u45  FC MU Izegem-Ingelmunster B - KSK Geluwe (reeks A)7-3
zaterdag 18 januari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - K. Rekkem Sport 2-10
zaterdag 25 januari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. WS Lauwe A
zaterdag 25 januari 2020 om 10u30  K. WS Lauwe C - KSK Geluwe (reeks N)
zaterdag 1 februari 2020 om 09u00  F.C. Gullegem B - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 1 februari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - K. FC Marke
zaterdag 8 februari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A
zaterdag 8 februari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - S.V. Wevelgem City C
zaterdag 15 februari 2020 om 09u00  Racing Club Harelbeke B - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 15 februari 2020 om 10u30  K. Eendr. Wervik B - KSK Geluwe (reeks N)
zaterdag 29 februari 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - SV Ingelmunster A
zaterdag 29 februari 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - RC Lauwe
zaterdag 7 maart 2020 om 09u00  Torhout 1992 KM B - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 7 maart 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - k. FC Aalbeke Sport F
zaterdag 14 maart 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - FC MU Izegem-Ingelmunster B
zaterdag 14 maart 2020 om 09u30  K. Rekkem Sport - KSK Geluwe (reeks N)
zaterdag 21 maart 2020 om 09u15  K. WS Lauwe A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 21 maart 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - K. WS Lauwe C
zaterdag 28 maart 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - F.C. Gullegem B
zaterdag 28 maart 2020 om 11u15  K. FC Marke - KSK Geluwe (reeks N)
zaterdag 4 april 2020 om 09u30  K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 4 april 2020 om 09u00  S.V. Wevelgem City C - KSK Geluwe (reeks N)
zaterdag 18 april 2020 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Racing Club Harelbeke B
zaterdag 18 april 2020 om 09u00  KSK Geluwe (reeks N) - K. Eendr. Wervik B
zaterdag 25 april 2020 om 09u00  SV Ingelmunster A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 25 april 2020 om 10u15  RC Lauwe - KSK Geluwe (reeks N)