> nieuws
> team
> kalender
eerst volgende wedstrijd(en) U10 - Preminiemen

zaterdag 23 november 2019 09u00 : KSKG (reeks M) - RW Hollebeke
zaterdag 23 november 2019 10u30 : KSKG (reeks A) - Jong Helkijn
kalender U10 - Preminiemen

donderdag 15 augustus 2019 om 09u00  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - KSV Moorsele[vriendschappelijk]9-11
zaterdag 31 augustus 2019 om 09u30  K. SV Moorsele - KSK Geluwe (reeks A)9-8
zaterdag 31 augustus 2019 om 10u15  Sp. Kruiseke - KSK Geluwe (reeks M)12-3
zaterdag 7 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - R. Jespo Comines-Warneton 9-4
zaterdag 7 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K.R.C. Waregem B3-5
zaterdag 14 september 2019 om 09u15  K. WS Lauwe A - KSK Geluwe (reeks A)5-4
zaterdag 14 september 2019 om 10u00  BS Geluveld - KSK Geluwe (reeks M)4-4
zaterdag 21 september 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - K. Eendr. Wervik B5-0 (FF We
zaterdag 21 september 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Racing Club Harelbeke B4-4
zaterdag 28 september 2019 om 09u00  F.C. Gullegem C - KSK Geluwe (reeks M)6-5
zaterdag 28 september 2019 om 09u15  Bl. Otegem - KSK Geluwe (reeks A)6-5
zaterdag 5 oktober 2019 om 09u15  RW Hollebeke - KSK Geluwe (reeks M)2-7
zaterdag 5 oktober 2019 om 10u15  Jong Helkijn - KSK Geluwe (reeks A)10-3
zaterdag 12 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - K. NS Heule B1-2
zaterdag 12 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - KSV Kortrijk A2-4
zaterdag 19 oktober 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - Sp. Kruiseke 9-5
zaterdag 19 oktober 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. SV Moorsele 6-3
zaterdag 26 oktober 2019 om 10u00  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (reeks M)Uitgest.
zaterdag 26 oktober 2019 om 11u00  K.R.C. Waregem B - KSK Geluwe (reeks A)10-8
zaterdag 2 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - BS Geluveld 6-5
zaterdag 2 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - K. WS Lauwe A4-7
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  Racing Club Harelbeke B - KSK Geluwe (reeks A)9-1
zaterdag 9 november 2019 om 09u00  K. Eendr. Wervik B - KSK Geluwe (reeks M)0-5 forfai
zaterdag 16 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - F.C. Gullegem C10-9
zaterdag 16 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Bl. Otegem UITGESTELD
zaterdag 23 november 2019 om 09u00  KSK Geluwe (reeks M) - RW Hollebeke
zaterdag 23 november 2019 om 10u30  KSK Geluwe (reeks A) - Jong Helkijn
zaterdag 30 november 2019 om 09u00  KSV Kortrijk A - KSK Geluwe (reeks A)
zaterdag 30 november 2019 om 11u00  K. NS Heule B - KSK Geluwe (reeks M)