> nieuws
> team
> kalender
> klassement
eerst volgende wedstrijd(en) eerste ploeg

zaterdag 31 augustus 2019 18u00 : KSKG (2de Prov B) - SC Zonnebeke
kalender eerste ploeg

zondag 4 augustus 2019 om 10u00  KSK Geluwe (Eerste ploeg) - KVK Westhoek[vriendschappelijk]2-0
woensdag 7 augustus 2019 om 19u00  VK Dadizele - KSK Geluwe (Beker W-Vl)[bekerwedstrijd]1-3
zondag 11 augustus 2019 om 17u00  KSK Geluwe (Beker W-Vl) - K. SV Bredene[bekerwedstrijd]2-1
donderdag 15 augustus 2019 om 18u00  KSK Geluwe (Dag v. Gilwe) - K. Eendr. Wervik[vriendschappelijk]0-4
zondag 18 augustus 2019 om 16u00  S.V.V. Damme - KSK Geluwe (Beker W-Vl)[bekerwedstrijd]0-0
zaterdag 31 augustus 2019 om 18u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - SC Zonnebeke
zondag 8 september 2019 om 15u00  K. SV De Ruiter Roes. - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 15 september 2019 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - K. SV Rumbeke
zaterdag 21 september 2019 om 18u00  K. Zwevegem Sp. - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 29 september 2019 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - K. VK Avelgem A
zaterdag 5 oktober 2019 om 19u00  FC Sp. Heestert - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 13 oktober 2019 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - SK Nieuwkerke
zaterdag 19 oktober 2019 om 19u00  R. Dottignies Sp. A - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 27 oktober 2019 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - K.VC Deerlijk Sport
zondag 3 november 2019 om 14u30  K. SK Beveren-Leie - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 10 november 2019 om 14u30  KSK Geluwe (2de Prov B) - R. Jespo Comines-Warneton
zondag 17 november 2019 om 14u30  Bl. Otegem - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 24 november 2019 om 14u30  KSK Geluwe (2de Prov B) - Club Roeselare
zondag 1 december 2019 om 15u00  SV Moorslede - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 8 december 2019 om 14u30  KSK Geluwe (2de Prov B) - K.F.C. Moen
zondag 15 december 2019 om 15u00  SC Zonnebeke - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 5 januari 2020 om 14u30  KSK Geluwe (2de Prov B) - K. SV De Ruiter Roes.
zaterdag 11 januari 2020 om 19u00  K. SV Rumbeke - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 19 januari 2020 om 14u30  KSK Geluwe (2de Prov B) - K. Zwevegem Sp.
zaterdag 25 januari 2020 om 19u00  K. VK Avelgem A - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 2 februari 2020 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - FC Sp. Heestert
zondag 9 februari 2020 om 15u00  SK Nieuwkerke - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 16 februari 2020 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - R. Dottignies Sp. A
zondag 23 februari 2020 om 15u00  K.VC Deerlijk Sport - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 8 maart 2020 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - K. SK Beveren-Leie
zaterdag 14 maart 2020 om 18u30  R. Jespo Comines-Warneton - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 22 maart 2020 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - Bl. Otegem
zondag 29 maart 2020 om 15u00  Club Roeselare - KSK Geluwe (2de Prov B)
zondag 5 april 2020 om 15u00  KSK Geluwe (2de Prov B) - SV Moorslede
zondag 19 april 2020 om 15u00  K.F.C. Moen - KSK Geluwe (2de Prov B)